Amacımız

Değerli ziyaretçiler www.islamacevap.net sitesine hoş geldiniz. Bu siteyi "İnsan bilmediğinin düşmanıdır" ana fikrinden yola çıkarak hazırlamaya çalıştık. Sitenin içeriği, seçilen yazılar ve anlatılmaya çalışılan konular, temel olarak bu ana fikri taşımaktadır.

Amacımız hiç kimsenin inancına saldırmak yada hakaret etmek değil sadece Kutsal Kitap açısından insanın yaşam amacını, İsa Mesih'e olan ihtiyacını ve yüce Allah'ın önündeki durumunu gözler önüne sermektir. Ancak bunu yaparken özellikle gerçekleri gizlememeye ve dolaylı yollara sapmamaya kararlıyız. Bu nedenle bazı yazı ve makaleler kendi doğrularınızın veya ön yargılarınızın dışına çıkabilir. Sizlerden ricamız bu türden yazıları hakaret olarak algılamamanızdır.

Sitemiz Mesih inancı ve toplumumuzda yanlış anlaşılan konular ile ilgili sorularınıza cevap vermeye çalışacaktır. Sitemiz sizlere en iyi hizmeti verebilecek şekilde hazırlanmaya çalışılmaktadır. Ayrıca sorularınızı bize iletmek için buraya tıklayın. Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır adresinden iletebilirsiniz Sizlerden İsteğimiz yazışmalarda karşılıklı saygı ve anlayış ilkesine dayalı bir bilgi alışverişine sahip olmanızdır.

Yorumlarınızı veya sorularınızı lütfen email ile iletiniz. Anlamlı ve gerekli bulunan emailler ana sayfadan makale olarak cevaplanacaktır.

Esenlik dileklerimizle islamacevap.net ekibi.
Fotoğrafalar: sxc.hu, aboutpixel.de (goenz)